top of page

Groupe de soutien

Public·9 membres

Robinzonas Kruzas Knyga Pdf Download


Robinzonas Kruzas: nuotykių romanas, kurį galite atsisiųsti nemokamai
Ar esate girdėję apie Robinzoną Kruzą, žymų jūreivį, kuris išgyveno po laivo avarijos ir praleido 28 metus vienišoje saloje? Ar norėtumėte skaityti šį įdomų ir mokomąjį kūrinį, kuris yra vienas iš pirmųjų realistinių romanų istorijoje? Jei taip, tuomet turime puikią žinią: jūs galite atsisiųsti Robinzono Kruzo knygą PDF formatu nemokamai!


Download File: https://shoxet.com/2w4dT4


Robinzonas Kruzas yra Daniel Defoe parašytas romanas, kuris pirmą kartą buvo išleistas 1719 metais. Šis kūrinys yra įkvėptas tikros istorijos apie Aleksandrą Selkirko, škotų jūreivį, kuris buvo paliktas vienas ant Juan Fernández salos Ramiajame vandenyne nuo 1704 iki 1709 metų. Daniel Defoe pasitelkė savo vaizduotę ir talentą, kad sukurtų nuostabią ir įtraukiančią istoriją apie Robinzono Kruzo nuotykius, išbandymus ir atradimus.


Knygoje aprašoma, kaip Robinzonas Kruzas, nepaisydamas savo tėvo patarimų, nusprendžia tapti jūreiviu ir keliauti po pasaulį. Tačiau jo kelionės baigiasi nelaimingai, kai jo laivas sudužta prie nežinomos salos krantų. Robinzonas Kruzas tampa vienintelis išgyvenęs ir privalo prisitaikyti prie naujos aplinkos ir gyvenimo sąlygų. Jis mokosi gaminti maistą, statyti pastogę, ginklus ir įrankius iš to, ką randa saloje. Jis taip pat susiduria su įvairiais pavojais ir sunkumais, tokiomis kaip audros, ugnikalniai, kanibalai ir plėšrūnai. Jis taip pat ieško draugystės ir bendravimo su kitais gyvais būtybėmis, tokiomis kaip jo ištikimas šuo, ožkos ir papūga. Vieną dieną jis netgi randa žmogaus pėdsakus smėlyje ir susipažįsta su vietiniu gyventoju, kurį pavadina Petidiu.


Robinzono Kruzo knyga yra ne tik nuotykių romanas, bet ir moralinė pamoka apie žmogaus dvasinę raidą ir santykį su Dievu. Robinzonas Kruzas savo saloje atranda savo tikėjimą ir maldauja už savo išgelbėjimą. Jis taip pat mokosi būti dėkingas už tai, ką turi, ir nesigailėti už tai, ko neturi. Jis taip pat supranta savo klaidas ir atgailauja už savo nepaklusnumą tėvui ir likimui.


Jei norite skaityti šią puikią knygą PDF formatu nemokamai, tuomet galite pasinaudoti šiomis nuorodomis:  • [Daniel Defoe - Audioknygos.lt]: čia galite atsisiųsti knygą PDF formatu ir skaityti ją savo kompiuteryje, telefone ar planšetėje. Ši knyga yra išversta į lietuvių kalbą Stasio Tomonio ir yra suskaitmeninta vykdant ES struktūrinių fondų remiamą projektą Pagrindinio ugdymo pirmojo koncentro (58 kl.) mokinių esminių kompetencijų ugdymas.  • [Literatūros kūriniai 5-8 klasėms - Robinzonas Kruzas - emokykla.lt]: čia galite atsisiųsti knygą PDF formatu ir skaityti ją internete. Ši knyga taip pat yra išversta į lietuvių kalbą Stasio Tomonio ir yra suskaitmeninta vykdant tą patį projektą.  • [ebiblioteka.mkp.emokykla.lt]: čia galite tiesiogiai atsisiųsti knygą PDF formatu, nespausdami jokių papildomų nuorodų.
Mes tikimės, kad jums patiks skaityti Robinzono Kruzo knygą ir kad jūs išmoksite daug naujų dalykų iš šio kūrinio. Taip pat kviečiame jus pasidalinti savo nuomone ir įspūdžiais apie šią knygą su mumis ir kitais skaitytojais. Galbūt jūs turite savo mėgstamą epizodą ar veikėją? Galbūt jūs norėtumėte pabūti Robinzono Kruzo vietoje ir patirti jo nuotykius? Arba galbūt jūs norėtumėte palyginti šią knygą su kitais panašiais kūriniais, tokiomis kaip Žilvinas Burbo ar Džono Viko? Mes laukiame jūsų komentarų ir atsiliepimų!


À propos

Bienvenue sur le groupe ! Vous pouvez entrer en contact avec...
bottom of page